ikonka telefonu

VOLEJTE PO – NE 8 – 22h

+420 608 904 903

O nás

Vycházíme z 20 leté advokátní praxe v oblasti právní ochrany řidičů. Zaručujeme klientům tu nejvyšší možnou úroveň právní ochrany.

ikonka telefonu

VOLEJTE PO – NE 8 – 22h

+420 608 904 903

Kontaktujte nás


Odpovíme do 1 hodiny

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  konzultace zdarma

  Cena kompletního zastupování advokátem začíná na 10 000 Kč a je od začátku pevně stanovená.

  nálepka konzultace zdarma

  Advokátní zastupování vašeho případu vám smluvně garantujeme

  Poskytujeme řidičům v každém směru tu nejvyšší možnou právní ochranu, kterou zajišťují specializovaní advokáti na trestní a správní právo v dopravě s desítkami let zkušeností za dostupnou cenu.

  Můžete se tak spolehnout nejen na plnou profesionalitu, ale také odbornou znalost problematiky včetně zákonem daných ochran, které jako klienti advokáta máte.

  Odborná konzultace zdarma

  naše výhody

  Co od nás získáte?

  Telefonická konzultace je vždy zdarma

  Dozvíte se vše důležité, abyste se kvalifikovaně rozhodli, co dělat ve vaší situaci. Zákony a postupy ohlídáme za vás ať už se nacházíte kdekoli v České republice.

  Specializovaný advokát s 20 letou praxí

  Váš případ povede zkušený advokátní specialista na správní a trestní právo v dopravě. O případu vás bude pravidelně informovat. Vždy víte, jak postupujeme a na čem jste.

  Další zastoupení dostanete zdarma

  V případě, že váš případ neobhájíme, získáte od nás jako kompenzaci zastoupení u vašeho dalšího řízení, kde vám hrozí odebrání řidičského průkazu.

  Ve třech krocích

  Jak funguje právní pomoc

  I

  1.Potřebné informace

  V první fázi nám předáte potřebné informace (co se stalo, kde se to stalo, jak vznikla situace, jak probíhalo šetření na místě s hlídkou policie a další klíčová fakta pro vaši úspěšnou obhajobu).

  Již v této fázi umíme kvalifikovaně odhadnout, jestli je vaše situace řešitelná.

  II

  2.Úřední dopis

  Poté vám dorazí od úřadu dopis. Jakmile vám dopis přijde, zavoláte nám, a my vás nasměrujeme, kam a jakým způsobem jej poslat.

  Advokát váš dopis zanalyzuje a ještě ten den vás kontaktujeme a řekneme vám, jak vaše situace vypadá. Co hraje ve váš prospěch, co naopak proti vám.

  III

  3.Nabídka řešení

  Provedeme analýzu dopisu od úřadu. Nejčastěji obdržíte tzv. příkaz, který obsahuje důkazy, které má úřad proti vám. V kombinaci s informacemi z dopisu a fakty, která jste nám poskytli vy, případ posoudíme.

  Pokud uvidíme možnosti obhajoby, nabídneme vám i řešení.

  Profesionalita a zkušenost

  Protože si zakládáme na opravdu maximální korektnosti, dozvíte se u nás nejen to pozitivní, ale i to negativní co ve vašem případu hraje roli, abyste se mohli opravdu informovaně rozhodnout, jestli situaci chcete řešit s pravděpodobným výsledkem.

  Naším cílem je poskytnout naprosto reálný pohled na váš případ, ne vás za každou cenu získat jako platícího klienta. To může bohužel znamenat i to, že se dozvíte, že šance na vyřešení vašeho případu jsou okolo 20 %. Potom už je na vás, zda se rozhodnete pro naše právní zastoupení.

  Určitě od nás nikdy neuslyšíte nadhodnocená procenta, ale skutečnou realitu. Pokud se poté dozvíte někde jinde, že máte 80-90% šanci na úspěch, apelujeme na vás, abyste se reálně zamysleli nad tím, proč existuje rozdílný „scoring“ ve stejném případě u nás a u konkurence. Nenechte se vehnat do případů, které mají jen malou šanci na výhru.

  Poskytneme vám 20 let advokátní praxe k dosažení nejlepšího možného výsledku

  Odborná konzultace zdarma

  Šance na záchranu řidičského průkazu existuje téměř vždy

  To, co se stalo vám, se již 100% někdy stalo i stovkám jiných řidičů a spousta případů se řešila i na nejvyšší úrovni Nejvyššího správního soudu. Vznikla tak Judikatura, která nám dává možnosti velice přehledně a kvalifikovaně váš případ posoudit a sdělit obratem vaše vyhlídky a šance na úspěch.

  Šance na záchranu řidičského průkazu existuje téměř vždy. Otázkou pro Vás jako řidiče je, jak velká ta šance je. Každý případ je vysoce individuální a naprosto totožný přestupek dvou řidičů se může ve scoringu pohybovat v případě prvního řidiče 20% a druhého 80%.

  Z toho důvodu máme s každým řidičem individuální konzultaci, abychom jej uvedli do obrazu na základě jeho informací a dopisu od úřadu. Jsou ale i minoritní případy, které se správně nastavenou obhajobou mají 100% garanci úspěchu.

  konzultace zdarma

  Odpovíme do 1 hodiny

  Zanechte nám kontakt, poradíme vám, jak nejlépe postupovat


   Vaše číslo použijeme pouze pro jednorázový kontakt za účelem seznámení s možnostmi právní pomoci.

   Odesláním souhlasíte se zavoláním.

   PRAHA BRNO OSTRAVA

   Zastoupíme vás po celé ČR za jednotné ceny

   Pobočka v Praze

   Rohanské nábřeží 678/23
   186 00 Praha

   Zobrazit na mapě

   Pobočka v Brně

   Holandská 2/4
   639 00 Brno

   Zobrazit na mapě

   Pobočka v Ostravě

   28. října 3346/91
   702 00 Ostrava

   Zobrazit na mapě